Võtke meiega ühendust

WhatsApp

Finants

Rendi kuni omandamiseni

Kas sooviksite muuta rendikulu osamakseteks tehnika eest, mis teatud aja pärast muutub Teie omandiks?

Kui nii, siis on Teil võimalik saada meilt just selline teenus. Enne tehnika rentimise alustamist kaaluge, kas seadmete soetamine oleks Teie poolt tehnikale planeeritud koormust arvesse võttes tasuv*. Näete, et paljudel juhtudel on Teil võimalus tehnika võrreldes tavalise renditeenuse kasutamisega omandada odavamalt, osaledes Arsenal programmis Rendi-Kuni-Omandamiseni (RKO).

*Juhul kui tehnikale planeeritud koormus on madalam kui 40% igakuisest tööajast, soovitame valida renditeenus.

Võimalus osta tehnika RKO programmi raames on olemas kõigi seadmete puhul väärtusega kuni 30000 EUR.

RKO perioodi pikkuseks on kuni 12 kuud või kuni hetkeni, mil tehnika igapäevase rendihinna tasumine on katnud tehnika soetusmaksumuse.

** Teil ei lasu RKO lepingu lõpetamise ja seadme eest vastutuse võtmise kohustust. Kui seade ei vasta Teie vajadustele või Te siiski otsustate, et rent on kasulikum kui RKO, võite Te seadmed tagastada ja tühistada RKO igal hetkel ja ilma trahvisanktsioonideta. Samuti võite Te kasutada võimalust osta seadmed välja igal hetkel, RKO perioodi jooksul. Tasuge soetusmaksumuse veel tasumata jääk ja seadmed on Teie – ilma lepingu ennetähtaegse lõpetamise trahvita.

**80% Teie poolt tasutud rendimaksetest kantakse RKO ostuhinna katteks.

RKO teenus teeb seadme soetamise lihtsamaks ja odavamaks ning võimaldab Teil jaotada varustuse soetamiseks tehtavad kulutused pikema ajaperioodi peale.

Esita päring

Jums varētu noderēt

Valige riik:

SINU OSTUKORV

Tellimus
0 €