Võtke meiega ühendust

WhatsApp

E-Sign

Allkirjastage dokumendid elektrooniliselt E-allkirjaga.

Nüüdsest saab ARSENALI väljastamis- ja tagastusdokumente allkirjastada elektrooniliselt E-Signi kaudu. Uus allkirjasüsteem võetakse kasutusele kõigis ARSENALI rendipunktides Eestis, Lätis ja Leedus.

Mis on E-Sign?

ARSENALI kliendid on sageli hõivatud kes viibivad ehitusplatsil, välismaal, kellel pole aega tulla Arsenali rendipunkti füüsiliselt väljastusakti allkirjastama. E-Signi abil saavad kliendid pakkumisi vastu võtta, üle vaadata ja heaks kiita, kinnitades seda läbi e-maili. Tänapäeva digimaailmas aitab E-Sign Arsenalil ja tema klientidel tagada meie valdkonna kiireima rendiprotsessi ning annab klientidele kohese võimaluse sõlmida Arsenaliga rendilepinguid igal ajal 24/7.

Täielikult digitaalsed rendiprotsessid.

Allkirjastage rendipakkumised ja vormistage aktid MCS E-Signiga, mis võimaldab klientidel dokumente lihtsalt ühe nupuvajutusega arvutis või mobiiltelefonis allkirjastada.

Mugavus

Allkirjastamine ühe nupuvajutusega on sama turvaline kui dokumentide digiallkirjastamine. E-Sign võimaldab kliendil hõlpsasti allkirjastada Arsenali pakkumisi ja lepinguid, klõpsates lihtsalt oma seadmel nuppu “nõustu” ja ongi dokument allkirjastatud ning arsenal saab kiiresti soovitud rendiseadme välja saata objektile.

Ohutus

Need on täiesti turvalised dokumendid. Teadke, et üksteisele saadetavad dokumendid ei ole rikutud, need laetakse nii Arsenali kui ka kliendile kliendi virtuaalkontoris või meili teel.

Lisavalikud

E-sign saame tagada sujuva ja kiire renditsükli. Alates hetkest, mil klient taotleb või esitab tellimuse, saadetakse kliendi ja Arsenali vahel pakkumised ja lepingud, mis tuleb koostada, täita ja allkirjastada. E-sign välistab suure osa paberi füüsilistest tehingutest klientidega ja kulud, mida Arsenali töötajad kannavad dokumentide printimisel ja klientidelt nende allkirjastamise nõudmisel, ning aitab neil kiiremini vastu võtta klientide tellimusi ja allkirjastatud väljastusdokumente. See tähendab, et saame vähendada lepingute kinnitamisele kuluvat aega, kliendi rendipunktis veedetud aega, vältides dokumentide viivitusi, aidates meil ja meie klientidel olla produktiivsemad ning pakkudes kiiremat klienditeenindust.

Liisingudokumentide E-sign tähendab, et Arsenali ja kliendi dokumentide staatus muutub läbipaistvamaks. Mõlemad pooled näevad, kas faili on vaadatud, allkirjastatud või isegi avatud, mis annab palju parema ülevaate dokumentide olekust.

Järjepidevad ja täpsed protsessid

Veenduge, et lepingud, puudused ja tarneaktid loetakse enne tarnimist elektrooniliselt läbi ja allkirjastatakse, on mõlemal poolel võimalik vältida kulukaid vigu valede seadmete tarnimisel. Mõlemad pooled hangivad õiguslikult siduvad dokumendid, väljastades seega teateid, et parandada suhtlust Arsenali ja klientide vahel. Kliendikogemust parandavad selged lepingud, mis allkirjastatakse iga kord mõlema poole poolt digitaalselt.

Täiustatud klienditeenindus

Dokumente saab avada, vaadata ja digiallkirjastada mis tahes seadmes, mis tähendab, et kliendid saavad oma pakkumisi ja lepinguid allkirjastada sõltumata asukohast ilma käsitsi allkirjastamiseta, muutes seadmete rentimise lihtsamaks kui kunagi varem.

Klient ei pea enam lepingute allkirjastamiseks rendipunkti sõitma – saate seda teha eemalt.

Isegi kui viibite kohas, kus teil pole juurdepääsu oma personaalarvutile, saate oma liisingulepinguid telefoni teel hõlpsalt kontrollida ja allkirjastada, võimaldades Arsenalil seadmed võimalikult kiiresti objektile toimetada, tagades kiire ja tõhusa klienditeeninduse.

Kuidas E-sign taotleda?

Kui teil on Arsenaliga juba leping:
Selle eelise kasutamiseks võtke ühendust oma kliendihalduriga. Arsenali ja Teie ettevõtte vahel juba sõlmitud koostöölepingule tuleb sõlmida täiendav leping.

Kui soovid saada Arsenali kliendiks:
Täida kliendivorm meie kodulehele asuvad menüül Tule kliendiks või võta meiega ühendust, saates e-kirja aadressile info@arsenalrent.ee või helistades tel. +372 55 88 966

Esita päring

Jums varētu noderēt

Valige riik:

SINU OSTUKORV

Tellimus
0 €